Батарейки

Звичайно коли міняється ситуація в країні, багато хто скаже – нам не до побутових проблем. Та все ж ця думка не дає мені спати не одну ніч. Саме про використані батарейки піде мова сьогодні.

42293

Одна маленька батарейка здатна забруднити 400 літрів води або 40 квадратних метрів землі. Викидати використану батарейку у сміття небезпечно, зберігати вдома теж. Так чого гріха таїти, я й сама викидаю їх у смітник. Потім це все їде на звалище і переживе там моїх внуків)

 Я довго думала як втілити ідею вивезення батарейок на завод де їх утилізують (Львів), поки не побачила ящичок в кінотеатрі Україна. Почитавши гугл є інформація, що такі також приймають у Рівному в магазині Енергія. Можна просто відвозити їх туди, або дізнатись як вони доставляють їх на завод.

Моя пропозиція організувати в точках продажу батарейок ящички для використаних . Поки люди не почнуть розуміти серйозності проблеми, їх буде небагато, так що місця вони сильно не займуть. Або просто наклейку – тут місце прийому використаних батарейок43db872c-425f-42ff-8098-b960f87cd6bd

Головне -це ящичок має бути на замку, і лише відповідальні особи могли їх звідти дістати. Щоб недобросовісні підприємці не продавали їх повторно. Хто бажає допомогти в організації цього проекту- приєднуйтесь. Не ви — то я це зроблю.

Моїм снам ще спати не дають енергозберігаючі лампи, але ідей поки нема. Так що можливо, я не одна тут собі мудрую і хтось має ідеї -пишіть.

Tags: ,

Comments (2)

 • Avatar

  Anonymous

  |

  Я вже майже рік не викидаю батарейки, чекаю коли у нас з’являться пункти прийому. Також з лампами енергоощадними треба розібратися.

  Reply

 • Avatar

  kolodyazhniy_b

  |

  У мене на роботі є спеціальне місце для використаних батарейок, так що така практика працює і потрібна не лише в місцях продажу, а й на підприємствах, офісах, тощо.

  Reply

Leave a comment