ви виграли у лоторею?

Останнім часом все частіше у нашому місті по секрету чути, що люди виграють тисячі доларів. З надією радісно заглядають в майбутнє і тихо виконують інструкції задля отримання виграшу. Ну щоб часом сусід не взнав і не позавидував. Розповім конкретніше – на мейл приходять листи від відомого закордонного банку зі словами про виграш. Вбиваємо у гуглі назву банку— і банк є, і людина що пише існує. Віримо і радіємо)
Та не все так легко..Нас декілька днів готують, випитують в нас запасні мейли (і ми такі розумні швиденько створюємо нові, і тоді їм даємо, ми ж не дурні- авось мошеннікі) Гроші нам типу перерахувала Euro million kompany яка випадковим чудом вибрала наш мейл для видачі виграшу.І перерахувала в банк standart chartered. І тут коли вже крок до виграшу, підпис і ви багач, вас просять скинути якихось 100дол для страхування грошей. Багато хто не думаючи позичає, дістає заначки з думкою – та віддам післязавтра, я ж тепер мільйонер.
І тут ви потрапили на лохотрон. Розвели. Печаль і розбиті надії. То добре якщо ви ще не встигли звільнитись і взяти будинок у кредит бо ж завтра віддам.
Я хочу дати вам поради які дала своєму знайомому:
1.Знайшовши в гуглі офіційний сайт банку який вам пише гляньте на його координати. Не полінуйтесь витратити 10 грн зателефонуйте в банк. Про такий виграш вони знатимуть точно( та не забувайте про різницю у часі)
2.Як можна виграти у лоторею у якій ви не брали участі? якщо ви везунчик і знаходите сотні на тротуарі це не означає що ви не потрапите на ново вигаданий розвід.
3.Нікуди не відсилайте грошей. Раз на те пішло, нехай необхідну суму для страхування чи ще чогось знімуть з вашого рахунку. І ви побачите скільки існує відмовок.
4.Про такі виграші обов”язково першою дізналась би держава і податкова.Ми ж пам”ятаємо якими податками оподатковуются виграші. Вам не дзвонили наші рідні служби і не цікавились що ми робитимемо з виграшем? не хвилюйтесь. ви просто не виграли мільйон доларів)
І на кінець не будьте такими довірливими. Перевіряйте орфографію листів. Будьте уважні і не даруйте зароблених грошей.Безымянный

Tags: ,

Comments (4)

 • Avatar

  Anonymous

  |

  Треба ж так, я і не знав що зараз хтось ведеться на таке:)))
  Мені завжди якісь негри пишуть з Африки про спадок:)))

  Reply

 • Avatar

  admin

  |

  а би не велись ніхто б цим не займавсь

  Reply

  • Avatar

   Anonymous

   |

   Зара більше розводять, коли дзвонять на телефон і кажуть що вас син попав в аварію чи збив людину… перешліть гроші щоб зам’яти справу…

   Reply

 • Avatar

  admin

  |

  та зараз як тільки не розводять.головне буди скептиком в таких справах

  Reply

Leave a comment