Для чого банку ваш номер телефону?

        Ось вже майже як пів року як щодня чую це запитання. Вирішила розписати "по поличкам", для чого,навіщо і звідки взяли?
Ну ось перша ситуація- ви оформлюєте кредит. Для чого ваш номер телефону? Тут будь-кому ясно -якщо ви раптом забули вчасно заплатити заборгованість, банк вам про це нагадає, і також нагадає що по договору вас очікує у разі несплати до певного числа. Для забудькуватих платників.

          В цей же момент випливає ще одна ситуація. Вас при оформленні просять надати номер родича або знайомого. Для чого? По- перше деякі банки які турбуються про майбутнє повернення заборгованості хочуть знати наскільки чесний з ними клієнт. Телефонують до вашого знайомого і підтверджують вашу особистість та достовірність наданих вами даних. По-друге якщо ви кардинально вирішили втікати від заборгованості і вимкнули свій телефон, банк намагається залагодити ситуацію без судового втручання і зв"язатись з вами хоча б через вашого знайомого.
         Запам"ятайте фінансова установа ніколи не зацікавлена у тому щоб кошти не повертали, адже це гроші вкладників. Банк має повне право знати кому він позичає кошти на омріяну річ, чи бізнес, чи навіть затишне гніздечко.
         Йдемо далі, вам телефонують з якогось банку і пропонують поцікавитись новими акціями та пропозиціями які надає фін. установа. Ви після розмови завмерли і думаєте- а де вони взяли мій номер? І я вам відповім – ви його самі там залишили. Маючи якийсь пластиковий рахунок ви обов"язково активуєте карточку за допомогою телефону. Ось і все. Нічого незаконного. А наприклад сплачуючи у одному з найбільших банків України будь-який платіж, якщо придивитись, на квитанції написано замість підпис платника – даю згоду на обробку своїх персональних даних. img045_137510229949
Ну які можуть бути претензії?

Ситуація третя. Ви прийшли  припустимо в банк Аваль заплатити кредит Дельта банку.  І помилилися однією цифрою в номері договору. Дельта помітивши відсутність такого договору повертає платіж назад в Аваль. В Авалі є тільки невірний номер договору і ваше  прізвище. Як з вами зв"язатись для уточнення? А ніяк. Касир чекає поки до вас зателефонують з Дельта банку і повідомлять про заборгованість і штраф за просрочку. Ви згадуючи прокльони біжите в Аваль і розумієте скільки нервів через якусь цифру. Саме через такі ситуації банк запрограмував запит телефону при здійсненні платежів. І ось вам доказ

Фото0237.

І фото яке каже що платежі таки повертаються

Фото0238             Ви звісно будете праві коли скажете що банки і так забагато знають але бути надто кардинальним не розумно, адже саме банки частково рухають країною. Завдяки кредитам хороших і не дуже банків, ви отримуєте речі які в інших випадках можливо не могли б собі дозволити. Громадяни інвестують свої кошти у розвиток банку, а банк в свою чергу хоче гарантувати чесний обіг коштів. Тому номер телефону для співпраці- вкрай необхідна річ.

Tags: , ,

Comments (1)

  • Avatar

    Anonymous

    |

    Дякую, дуже цікава і корисна інформація. Дійсно номер це важливіше, ніж я думав.

    Reply

Leave a comment