Медицина

  Прочитала цікавий матеріал про те, що медицина є третьою за популярністю причиною смерті. В США наприклад через невірне втручання медиків за рік помирає 225 000 людей. Не сумніваюсь що і в нашій країні ця цифра немаленька. Рівень кваліфікації лікарів вражає навіть їх самих.

Звичайно за роки постійно вивчаються нові методи лікувань і медицина прогресує, та не тільки незнання вбиває пацієнтів. Не вірно поставлені діагнози та "не ті ліки" це лише крапля в океані людських смертей

САМОЛІКУВАННЯ

  Ми часто побачивши рекламу чи почувши голос десь з неба, купуємо ліки які нам не зовсім, можливо, підходять. Такі препарати можуть сильно зашкодити організму, навіть якщо ми цього не помічаємо. Реклама показує нам симптоми хвороб які нам мажуть здаватись схожими з нашою хворобою, але не варто забувати що багато хвороб схожі за симптоматикою, а ліки до різних хвороб  різні. Також самолікування антибіотиками взагалі може привести до летальних закінчень, адже вони виписуються індивідуально для кожного пацієнта а доза регулюється навіть таким фактором як вага пацієнта.

ГРИП

Завдяки такому вибору жарознижуючих препаратів, хворі пригнічують симптоми хвороби і цим наражають на небезпеку не тільки себе а й оточуючих.

 Наприклад пан Василь захворів на грип,та начальник сказав – ніяких лікарняних бо на роботі завал. Пан Василь йде в аптеку купує жарознижуючі і препарати для зняття симптомів грипу. Приймає і як новенький іде на роботу. При цьому він чхнув на колегу, дихнув на подругу і все. Його інфекція пішла гуляти по світу. Та це ще не кінець. Закінчується дія ліків і пан Василь розуміє що в нього окрім грипу ще й пішли ускладнення. І ось Василь вже в лікарні бореться за своє життя. Сподіваюсь з ним все буде добре.

 Цей приклад показує що грип дає ще й серйозні ускладнення, з якими вже так легко не справитись.      

 Я не хочу казати що ліки це погано чи лікарі зовсім недобрі, просто закликаю перевіряти всі призначення, всі побічні дії препаратів і всі ліки що підуть нам у шлунок.

Лайфхак для моїх читачів.

 Майже всі призначені ліки у наших лікарнях виготовлені закордоном і мають точні аналоги українського виробництва. Вони в рази дешевші та в складі мають ті самі речовини. Це суттєво зменшить витрати на лікування, але рекомендую про аналоги дізнаватись у досвідчених фармацевтів.

358

Tags: , , ,

Comments (3)

 • Avatar

  Anonymous

  |

  Дійсно самолікування у нас дуже поширено. Мало того, люді йдуть за консультацією про хворобу і відповідні ліки не до лікаря, а одразу в аптеку до фармацевта, який це не має права робити.
  Ще жесть, коли молоді мами начитаються і в інтернеті порад і потім тестують і заліковують своїх здорових дітей ледве не до смерті.

  Reply

  • Avatar

   admin

   |

   та як показує досвід – лікарі також не втрачають можливості “залікувати”

   Reply

 • Avatar

  Anonymous

  |

  Коррупция и ещё раз коррупция, в нашей стране кроме коррумпированной насквозь медицины существует огромная аптечная коррупция. Количество аптек торгующих фальсификатом бьёт все рекорды, и это не новость что люди покупающие лекарства по очень дорогим ценам либо не излечиваются вовсе либо им становится хуже вплоть до летального исхода. Деньги на смертях людей, а кто их ценит эти жизни если прибыль получают все. И каждый мент знает где работают подпольные цеховики которые делятся с ментом а тот со своим начальством а то переправляет деньги повыше а те ещё выше. Сеть в связке которой на здоровье людей и детей имеют навары все от цеховика и вплоть до верхов власти. Таким образом все ездят на хороших машинах, строят замки, покупают в Лондоне квартиры и отдыхают на островах.
  Что делать людям? быть более образованными в выборе лекарств, завести знакомого провизора в аптеке или фармацевта который знает чем торгует и не поднесет вам паливо, укреплять иммунитет что бы болеть меньше, не забывать о народных средствах, возможно покупать лекарства через интернет в тех же германских аптеках. Ну и более ответственно относится к тем кого выбираем на выборах, менять власть, систему и т.д. но то уже другая тема.

  Reply

Leave a comment