Ох ці реформи…

 

Сьогодні довелось за станом здоров”я відвідати міську поліклініку. Підійшла до реєстратури і запросила свою карточку. Близько хвилини пошуку працівник повідомила про її відсутність, і сказала – “давайте гривню я вам другу дам.” Я обурилась у відповідь- у чому тут моя вина, за що я маю вам давати гривню?

Суть навіть не в тому що гривня це не так вже й багато, але історія моїх хвороб, аналізів, епікрізів невідомо де зникла – натомість мені пропонують за гривню два докупи склеєні ЧИСТЕНЬКІ аркуші.  От і привід почати нове життя. 

Платити я звичайно відмовилась на що мені пфикнула і сказала що випише задарма. Яка добродушність) І якщо комусь цікаво то тепер стенди з картками частково складаються саме з таких трьохлисткових карток. Зверніть увагу.

В реєстратурі я повідомила що мені потрібен лор або інфекціоніст. Такого в поліклініці не виявилось і мене направили до терапевта. Хто був той знає. Черга на два коридори. Більшість з кашлем. Те що треба до моєї ангіни. Просидівши 2 години в мене здали нерви і я пішла до зав.поліклінікою:

” У всьому винна медична реформа. Більшість лікарів довелося звільнити, а лікар яка пройшла навчання на лікаря сімейної медицини всього одна. Терапевти розділені по дільницям, але люди до такого не звикли. Також наші терапевти не готові приймати пацієнтів з вушними захворюваннями, а лор більшість часу у воєнкоматі. Я розумію що люди і з температурою і з сімейними обставинами не мають можливості сидіти 4 години в чергах,але нічим не можу допомогти. Навіть якби ми взяли когось на роботу- так ніхто не хоче йти. Молодь за кордон тікає. Хто за 800 грн робити буде?”

P.S —-Моя думка.  Перш ніж скасовувати закони про мову, варто вирішити важливіші питання що стосуються нашого життя і здоров”я. До лікаря я таки потрапила, але я провела у поліклініці пів дня, це при тому що я не здавала аналізів і тд. І піду завтра і післязавтра. Ну нема в Здолбунові приватних кабінетів. Економіка рушиться, ціни ростуть, виїхати за кордон майже не реально, робиться казна що, а ми говоримо про поліпшення.

0025

рекомендую також http://www.svitodar.org/zdolbunivska-likarnya-i-analizy-krovi/

Tags: , ,

Leave a comment