просто думки

       Готувала цікаву статтю але перенесу її прем"єру на трошки пізніше і заодно зацікавлю вас. А сьогодні просто поспілкуюсь з вами мої дорогі читачі у мовчазному монолозі. Зараз повсюди одна тема – політика і від цього обертом іде голова. В кожного українця своя думка і натура яку не перепреш. Сьогодні ми подумаємо про наше виховання, трошки навчання і розвиток.

наші діточки – квіточки

      Згадався анекдот в тему : – ЖІнко ти чула як наш син матюкається?

                                                  -Та напевно в школі від тих бля***х вчителів нахапався.

Я думаю суть моєї думки легко вловити. Часто чую як малі дітки щено ніби слово мама вимовили, і вже посилають всіх навкруги на всі сторони. І звучить це якось відверто скажу гидко. Звичайно ніяка мати  не застрахована що дитина підхопить гостре слівце в садочку чи школі, але тут потрібно підготуватись і викоренити слово паразит з дитячого життя. Як рекомендують психологи найважливіше правило не робити різких дій коли ви почули недобре слово з уст дитини. Не бити по губам чи ще чомусь, і не кричати чужим голосом. Потрібно взагалі не звернути уваги на вимовлене а за невеличкий проміжок (секунд 10) пояснити що це просто некрасиво і невиховано. Дитина це зрозуміє і просто побачивши що ця дія не викликала підстав для привертання уваги, швидко його забуде.

Також до виховання хочу навести приклад, як один батько пішов з сином в магазин і продавець випадково передала здачу. Батько зрадів такій фортуні і приховав кошти. Навіть виділив з них сину на цукерку. Як після цього можна казати що обманювати це погано? в дитячій пам"яті надовго закарбується що це приносить тільки користь.

дорогу молоді

Як напевне і колись так і зараз люди старшого і середнього віку дещо упереджено відносяться до молоді яка займає певні посади у суспільстві. Молодий лікар чи фармацевт викликає страх за власне здоров"я бо як каже одна бабуся –"ти ж бо гля яке зелене а вже буде моє старе серце лікувати" Але бабуся не враховує з якою швидкістю прогресує медицина і можливо 5 років тому і не знали про той метод лікування чи препарат який зараз дуже ефективно допомагає у лікуванні.

Ще одна причина недовіра до молодих спеціалістів через корупцію в освіті. Та через те що ми так однаково рівняємо всіх студентів, велика кількість талановитих молодих спеціалістів емігрує, а ми втрачаємо дорогоцінні кадри які можливо піднімали б країну до високого рівня.

ну і самовиховання

Працюючи з людьми я дуже помічаю що цінності в людей змінюються. Тепер рідкість бачити просто виховану людину. Не пропускають в черзі жінок з діточками, стареньких чи вагітних. Доводиться робити зауваження, що вкрай неприємно адже викликає обурення і невдоволені погляди. Чи навіть елементарне поздоровлення коли кудись заходиш. Такі маленькі речі які помічають усі сильно змінюють враження про людину.

p.s.  Основною думкою мого посту хай буде приклад наших буденних справ і як він впливає на людей навкруги. Навіть якась необдумана дія чи вираз може на все життя вкорінитися у дітях наших, чи стоячих поряд. Повага яка повинна бути рівною, і самовдосконалення. За буденним поспіхом ми не звертаємо уваги на свої дії. А вони дуже впливають на наше життя і розвиток суспільства.ljud.4

Tags:

Comments (1)

 • Avatar

  Anonymous

  |

  Щодо дітей то є таке, якось заходив в наше відділення Київстар і коли спілкувався з менеджером, забігли діти і кинули сніжком в неї і втекли. Вони були дуже наглі і неадекватні. Я навіть розгубився що робити, послати їх нах, налякати чи зробити вигляд що нічого не було.
  Щодо молоді, теж приклад з життя. Лікував собі зуба, і мені робив все молодий стоматолог, майже студент на вигляд. Але зробив все якісно і дуже старався. А була б на моєму місці якась упереджена людина так сказала би що ні, мені подавай ось того старшого стоматолога.
  Щодо виховання, мабуть своїм прикладом, колись вдасться показати що розум повинен перемогти колись байдужість і пофігізм серед людей…

  Reply

Leave a comment