Рутина

 

Вчора подивилася короткометражний фільм "Знаки". Там описується рутинне життя молодого юнака і його зустріч з коханням. Вам може здатися що це банальний сюжет і просто цікавий випадок у житті і я вам скажу – ви праві. Сюжет такий підходить більшості з нас. Однотонність днів вбиває. Часом я навіть плутаюсь у днях тижня. Зранку скоренько на роботу, ввечері з роботи. По буднях ми живемо працею, а вихідних для родини критично мало.  Інтереси життєві відходять у глибоку скриню.  І так продовжується вічно.

    Страх перемін. Ось що не дає нам можливості ризикнути і змінити життя. "Так всі ж так працюють за копійки,всім мало часу – це нормально"-кажуть мені зі сторін. І я опустивши голову думаю а може й так, інші й цьому раді. Та з часом розуміння що стіни кабінетів давлять, брак можливості висловитись страшенно пригнічує. І починається — йойой чого то він вистрибнув з вікна? І дома в нього все було добре і ворогів не мав.Золотий чоловік був.

    Але не будемо йти в такі крайнощі.  Я навіть не буду радити нікому що робити, бо й сама толком не знаю. Дехто каже що сильніша та людина яка терпелива, а ще хтось що сила- у свободі. Скажіть як вас не турбує буденність, а якщо турбує то як ви з цим боретесь. Як вистачає часу жити? В принципі і робота може бути хорошою а все одно чогось не вистачає. Коли жити?

А це вам "знаки" зі щасливим кінцем      http://www.youtube.com/watch?v=No-j7ZXVWJ4

1259400336_e183c7e0f4feb7540a70ea4cc82

Tags:

Comments (2)

 • Avatar

  Anonymous

  |

  Побороти рутину інколи допомагає хобі, або робота по дому, або прагнення реалізувати якісь плани.

  Reply

 • Avatar

  Олександр

  |

  До речі, цікава стаття на цю тему є у 1-ому номері україномовного психологічного журналу Експеримент http://spe.org.ua/experyment/

  Reply

Leave a comment