Що я думаю про ваш майдан?

Куди не глянь перше і  останнє на мові – майдан. Євро майдан. Всі новини аж кричать відстоюючи правоту думки( своєї або купленої) Незаангажовані ЗМІ переповнені політичним гівном. Згадали всі єдність народу і націоналізм. Мене верне від цих гасел які розраховані на пенсіонерів і дітей. Хочу коротко вам висловити свою думку.

Криза в єврозоні.

Перш ніж чим кричати про супер рівень життя в Європі, варто подумати наскільки він супер. Ситуація там зараз загострена і це не варто обминати стороною якщо ми дивимось у майбутнє. Самі представники ЄС цього не спростовують: Безробіття досягає 10,3%. Боргова яма затягнула Італію, хоча та, свого часу, внесла вклад, 20% усього об'єму загальних зборів, що зайняв. Прогноз одного зі світових економістів ухвалив ріст держборгу ЄС до 90,4% в 2012 році. Знижується об'єм інвестицій у французькі і германські активи.

Продукція.

Не варто забувати що більшості наших виробництв далеко до європейських. Закордонні і більш дорожчі продукти витіснять наш ринок. Натомість наші запаси зерна забезпечать Європу. Різниця у вигоді власне не за нами.

Дохід і ми.

Як тільки відкриється дорога в Європу – тисячі розумних і кваліфікованих українців кинуться за кордон. Країні загрожує нехватка достойних кадрів, і з часом демографічна криза. Не дуже розвиваюче для неньки країни.

Росія

Не варто забувати що Росія є одним із найбільших споживачів нашої продукції. Тисячі грузовиків щодня везуть від цукерок з сиром до одягу і взуття. Їм не резонно закривати наші підприємства адже вони є споживачами. А закриття митних меж приведе до посилення політики відносно експорту нафти і закупівлі нашої продукції.

Також не варто забувати скільки тисяч співвітчизників знайшли свої робочі місця у Росії. Якщо почнеться різке "відправлення додому українців" що робити цим людям? Починати невідоме майбутнє на ще більш дальніх берегах?

+ та-

Звичайно є багато за і проти, але варто пам"ятати що ми не можемо знати всієї політичної ситуації. Ми не знаємо точно які сторони висували які аргументи і чому саме так сталося. Якби повсюди від Європи були тільки + то довго думати нікому не прийшлося і ця пропозиція була прийнята вже давно. Не варто думати дешевими аргументами про цілі дороги і прибрані вулиці. Ми й самі при бажанні можемо цього рівня досягти і не обов"язково щоб для цього нашою економікою керувало пів світу. ми ж незалежна країна.PLdkwXQCBgw

Leave a comment