Євробачення 2014. Різати чи ні?

Росія і Білорусь виступають проти номеру Кончіти Вурст на Євробаченні 2014. Активісти вимагають вирізати її номер із трансляції ,тому що це може зашкодити психіці дітей. На сайті активістів відбуваються активні голосування і бойкоти проти її виступу, не зважаючи на те, що по правилам Євробачення у конкурсі всі рівні і конкурс має показуватись повністю. thumbnail-20131226171640n

Моя думка

Страшило і в Африці страшило. Але як подобається, то будь-ласка-хай співає.

Мій брат(10 років) як побачив фото по фєкав, і сказав що та музика яку я слухаю і то гарніша. (а це велика похвала в мій бік).І нічого його психіку не травмувало.

В Австрії чомусь його(чи то її) вибрали для участі від своєї країни. Піар видався справді масштабний.

Чим ми кращі? Забули вже нашу Вєрочку на Євробаченні? Ну хай без бороди, але і теж не нормальна Зірка. Також не найкращий вплив на дітей.

204278-2010.11.14-07.15.46-bomz.org-lol__prikol_verka_serdyuchka_v_detstve Та це не заважає тисячам жінок підспівувати – ну пришли хотя би смайлик на мой…….

По друге цей конкурс транслюється пізно увечері і наші діти мають спати. І якщо ви скажете що вони побачать в інтернеті- то я вам відповім-там вони побачать не тільки бородату не то жінку,не то мужика…

Якщо цій Кончіті! подобаєтся такою бородою виражатись, це її проблеми з головою. Головне щоб вона не навіювала нам що це класно. Я думаю кожен має хоч щось на плечах і ніхто собі таку не наліпить.

1104178

Євробачення 2006 теж забули?212

Tags:

Comments (1)

 • Avatar

  Anonymous

  |

  Много стран уже отказалось от евровидения. От участия отказались: Чехия, Словакия, Хорватия, Люксембург и Андорра. Представители стран мотивировали свой отказ экономическими трудностями и низким зрительским интересом к конкурсу.
  Еще 13 государств Европы (в том числе Украина) пока не подали официальную заявку на участие в “Евровидении-2014”, запланированном на май следующего года. Хотя причины называют разные но в 2014 году “Евровидение” пройдет в Копенгагене – столице Дании а это как известно страна не высоких моральных устоев и возможно некоторые страны будут таким образом выражать скрытый протест. Но что бы там ни было а евровидение не совсем честное представление, на мой взгляд там большую роль играет поддержка государств соседей и политика нежели творчество певцов.

  Reply

Leave a comment