Іграшки. Які вибрати?

   

Розмаїття іграшок зараз вражає. Нашим дітям не обов”язково гратися солом”яними ляльками і катати дощечки за нитки(хоча плюси цих іграшок теж варто зауважити). Хочу на власному досвіді показати вам якість сучасних іграшок які ми купуємо дітям.

     Зовсім “не” шкідлива дзига. “Ніяких дрібних деталей”- як казав продавець. Прожила в мене в будинку 15хв. Довелось пилососити всю кімнату.Море гострих деталей. Ціна 18грн.

Фото0279 

Вантажівка. Трималась як могла. Літо прожила. Навантаження як на справжню, але за 4 місяці віддала душу смітнику. Ціна  100грн.

Фото0283

Вантажівка українського виробника. Час життя 2 роки. За життя витерпіла немало тортур але дух її таки надломився. Зараз полікована скотчем. Іноді перевозить на собі братів менших. Ціна 25грн.

Фото0282   Фото0281

Гумно китайське звичайне. Відломилось колесо моментально в моїх руках. Після зняття небезпечних деталей, син відвіз на смітник. На щастя до смаку вона не прийшлась моєму машиністу. Ціна 15грн.

Фото0280

Набір авто довгожителів.Просто і лаконічно, але моєму ще не набридли. Саме з тих іграшок які можна після того як дитя награлося-заховати і через два місяці дістати як нову. Виробник Польща. Вік півтора роки. Ціна невідома-подарунок.

Фото0284

Іграшки на яких ми зупинили свій вибір надовго. Раз в місяць новеньке авто замість десятка гумняних-  дозволити собі можна. Якість- мабуть вічні. Витримали навіть мої кидання об асфальт. Двері відчиняються і на диво з 8 таких авто- жодних відломаних. Марка Kinsmart. Купувала аналог просто металічної без коробки- відвалилися колеса. Ціна 40-45грн.

Фото0289   Фото0288

Ця дісталася з колекції дядька. Вік 8 років. Та ж фірма. Зняте- цілісний верх. Не зломився. Жодної гострої деталі. Син просто виковиряв. Двері і колеса цілі.
Фото0290

Руль звичайний вухоріжучий. Звуки якіми він лунає- кошмар. Гратись лише на дворі і з 2 років.Ломаєтся після першого падіня на землю. В мене довгожитель. Більшість жахливих кнопок виковиряні. 2 терпимі ще лунають. Син грається з ним в гру- встав вірно батарейки, щоб кнопка залунала) Задня кришка давно поповняє запас тонкої китайської пластмаси на смітнику. Ціна 17грн.

Фото0287

Всіх іграшок не перелічити але думаю цього достатньо щоб ви зрозуміли до чого я веду. Українська і Польська пластмаси достойні своєї ціни. Гумно китайське дешеве – гроші на вітер.Краще рідше нові іграшки, але якісніші. Дитя дешевим не встигне награтись, як ви заберете задля його безпеки. Рекомендую саме металічні дорожчі авто. Вони дійсно довго служать і можуть потім стати симпатичною колекцією.

п.с    Як кажуть – дешево не завжди економно. Дурний платить двічі.

Чекаю питань і коментарів.

Comments (7)

 • Avatar

  Anonymous

  |

  Дуже корисний пост!

  Reply

 • Avatar

  Anonymous

  |

  В Китае есть качественные игрушки и хороший пластик но они дорогие, чаще всего делается для Европы, такие игрушки производства Китая можно купить в секонд хенде из Германии, им по 10-20 лет а они ещё многие в отличном состоянии. Я бы не “гнал” суть на только Китай, там на сколько закажешь на столько и сделают, были слухи что могут сделать детскую машинку из титана то будет стоить сей экземпляр угадайте сколько. Здесь важнее понимание наших родителей что покупать и отдавать отчет понятию цена-качество, никто не навязывает покупать машинку за три гривни, можно найти такую же но за 100 грн. Но ведь дело в доходах населения, пока мы не можем себе позволить дорогое то покупаем дешевое и опасное. Хотя знаменатель такой, одна машина за 100 грн прослужит ровно столько сколько 10 машин по 10 грн. Суть одинаково, хотя сразу выложить 100 жалко а 10 грн. не жалко, вот и в этом вся суть что дешевое покупают часто и оно более ходовое.
  Но в этом есть большая беда для Украины, это мусор ядовито-пластиковый который у нас идет в землю ибо нет утилизации нормальной, это все гниёт и разлагается в нашей земле, мы пока так будет продолжаться будем пить этот формальдегид с водой.

  Reply

  • Avatar

   Anonymous

   |

   Согласен!

   Reply

  • Avatar

   admin

   |

   авто металічні які я хвалю також виробництво Китай)

   маю іграшку з макдональдса куплену в секонді.. Також дуже живуча. якість вражає.

   Цей пост і спрямований на те, щоб показати що дешеве далеко не дешевше, в кінцевому результаті, і змовчуємо про травми які отримують діти.

   Reply

 • Avatar

  Anonymous

  |

  А в нас металевої машинки на довго не вистачає(Шини з колес одразу зникають)

  Reply

  • Avatar

   admin

   |

   саме машинки кінсмарт там шина ззаду цілісна. і вони не злазять. перевірено 100%.

   Reply

Leave a comment