2013-2014

Ось і знову пробили куранти новий рік. З надією і новими мріями дивимось у майбутнє. А я поділюсь самим цікавим у своєму житті за минулий рік. Все що зараз у цю хвилину пригадалось.

День народження Нарбулі

Незабутній вечір. як тоді ми весело погуляли, хоч і в скромній компанії. Багато чого хотілось поміняти, але з часом все таки крутіше бути не могло. Наша поїздка по вечірньому місту зворушує цілий рік, а відпочинок у одному з ведучих клубів Рівного закарбується в пам"яті надовго.

Тренінги громадської журналістики

Терпеливі активісти спромоглися попри все, організувати дуже інформаційно насичені тренінги. На лекціях викладали професійні журналісти і нас це надихало. Варто відмітити особливу турботу пана Миколи Орлова, який побачив у нас вогники і дмухав доти доки не запалив вогонь.

Після тренінгів було бажання вилізти зі шкури заради омріяної професії. Але з часом повертаючись до буденності запал стухає. Опори як виявилось все менше, і це дуже пригнічувало. Блог на Здолбунів ком просто видалили спихаючи все на віруси. "жахливий мороз"  через який бажання писати зникло. Поставились інші цілі…

Cкайп-чат

Сайт Здолбунів сіті організував таку собі групу активістів бажаючих поспілкуватись у будь-який час. Там я спілкуюсь і доти, майже щодня.  Наша маленька групка "своїх", я сподіваюсь існуватиме ще довго. Цікаві і "гарячі" теми, або ж просто обговорення буденних справ. Сумно не було ні разу.

Моя професія

Багато питань поставало у близьких і не зовсім людей, як я змогла влаштуватись на роботу в банку. Відкрию вам цю завісу.

В червні місяці я подалась у пошуках тимчасової роботи по сімейним обставинам. І обмовилась про це коротким реченням у своїй сторінці у вк. Пройшло декілька днів і мені зателефонував пан Микола Орлов, перепитав чи я бухгалтер як я повідомляла раніше, і запросив на співбесіду до свого знайомого. Прийшовши в банк начальник подивився на мене, сказав що треба мені їхати на співбесіду в Рівне до начальниці західного департаменту, адже в мене нема вищої освіти. Я відразу поїхала на філію, і тремтячи чекала начальницю. Мені відмовили і я стримуючи сльози ляпнула що вони про це пошкодують бо я піду в приват. І мені дозволили пройти стажування) А далі куди вже без мене? Мій колектив найкраща команда. Всі гармонійно один одного доповнюють, і попри і сварочки, і курйози ми така собі банківська сім"я.

ЖЖ

По трішки я відновила писати. Завдяки підтримці Дмитра http://www.svitodar.org/  я завела новий блог тут, а його новий інформаційно-розважальний ресурс Здолбунів онлайн постійно публікує посилання на мої оновлення. Приємно бачити хоч поодинокі але все ж коментарі під своїми постами)

P.S

Не буду любі мої, розписувати весь рік детально, бо було багато чого цікавого. Ми зараз переживаємо зміни в країні і я щиро вірю якщо вони відбудуться- то тільки на краще. Ми переживаємо дивні зміни у природі але – сніг буде. Світ росте і йде вперед. Розвиток ні на мить не припиняється. Тому бажаю вам бути на коні увесь рік. Чекаю коментарів і дуже вас люблю)20130323_pano_02

Tags: , ,

Comments (2)

 • Avatar

  Anonymous

  |

  Перший дуже позитивний пост у цьому році!

  Reply

 • Avatar

  Anonymous

  |

  Ну що ж мою скромну чи не дуже персону згадали тут, не скажу що не приємно, скоріше навпаки. Дякую вам, Ольго! Пост дійсно вийшов новорічний і добрий. Вам це личить, Олю…

  Reply

Leave a comment