4 g від фрештел у Здолбунові. мій відгук

Така яскрава реклама інтернету манить людей у приватних будинках до підключення.  Оскільки я втратила надію до підключення з Укртелеком, вирішила піти на крайнощі- зв"язатись з таким рекламним на стовпах під будинками Фрештелом. Підключилась я близько пів року тому і розповім все по черзі.

Зустріч із сайтом
   Перше що мене насторожило тоді, що ніяких контактів вони не вказують. Зв"язатись можна було тільки через callbeck.Типу – ми вам передзвонимо. Звісно я була цим здивована, та оператор настирливо наполягав що це заради клієнтів. Щоб вони економили кошти. Сумнівно. 1 мінус компанії.

Підключення
  Оператору я залишила заявку на підключення і через два дні мені подзвонив юнак з яким я домовилась про час підключення. Оскільки я була на роботі, то ми домовились на 18 годину. Я попросила не запізнюватись – адже в мене дитина.Та на-жаль о 18 годині в нього був вимкнений телефон. Близько 21 він зателефонував і попросив прийти підключити інтернет. Під час підключення в мене виникало багато запитань щодо компетентності, але  його старанність мене заспокоїла. Та все ж така серйозність 2 мінус.

Швидкість
     Ми обрали тариф фреш-економ. 60 гривень типу за інтернет, і 100 щомісячно протягом 10 місяців за модем. Загальна сума 160 грн щомісячно.

Тариф з безлімітним інтернет-доступом до мережі на максимальній швидкості до 20 Мбіт/с в межах 10 ГБ на період календарного місяця.

Після використання обсягу в 10 ГБ протягом календарного місяця, доступ до мережі забезпечується
на швидкості до 256 Кбіт/с на завантаження даних (download) і 128 Кбіт/с на відправлення даних

Ось що в нас станом на початок місяця Безымянный

Це швидкість – до 20 м/с. Після використання 10 гб сторінка вантажиться близько хвилини. Та це ще не самий страшний 3-ій мінус.

Лаги
 
Коротко – інтернет постійно відключається. Підключитись буває неможливо годинами.Видає помилку – обмежено. Дзвінки в колл центр нічим не допомогли, адже там таких помилок не знають і радять перегрузити модем.

P.S

Якщо вам потрібен інтернет лише для читання листів і соц мереж- це ваш інтернет. Фільми дивитись ніяк. Скачувати будь-що це жахлива морока. Скайп відео зависає. Інтернет працює залежно від настрою. Та за відсутності іншого у центрі міста- маємо що маємо.

Це не анти реклама. Це мої власні думки щодо інтернету. Можливо у когось він працюватиме краще)

freshtel31

Tags: , , ,

Comments (1)

 • Avatar

  Anonymous

  |

  Добре що залишила свій відгук, може комусь, у твоєму районі, інформація буде корисною!
  Насправді це пограбування, інших слів немає…

  Reply

Leave a comment