Антикорупційна гвардія у Рівному. Проект для насмішок чи вартує підтримки?

Сьогодні офіційно було відкрито початок нового підходу до боротьби з корупцією. Пресс-конференція та оголошення співпраці між різними абсолютно активними людьми Рівного. Чорна хмара скепсису висіла над усіми хто прийшов подивитись на нове групування. Були такі, що просто вставали і йшли геть. Чесно, мені здалося – такими скривленими не бували журналісти, коли дивились навіть на новообраного голову обласної ради. Початок

Представниками руху  стали Дмитро Сільман (народний контроль), Володимир Муляр (депутат облради від ВО “Свобода”), Сергій Штурхецький (екс депутат, активіст)  і Володимир Гребьонкін(журналіст). Як би там не говорили нині скептики- ці люди нічого ні від кого не вимагали і нічого поганого вже точно робити не збираються. Мені стало дуже неприємне відношення присутніх – тому що, таке часто засмучує активіста котрий має цілі гуртуватись і щось робити.

Зі свого боку я підтримую дану команду, хоча б тому, що і сама потребую допомоги в боротьбі. Сама людина може багато чого зробити, та коли є збоку плече колег – це вартує ще більшого. Так, активісти не були на конференції великими спікерами. Так, вони не побігли після неї з міченими купюрами по кабінетах, але я думаю все попереду. Нам варто хороші ідеї підтримувати, навіть якщо ми маєм сумніви. Бо інакше кривляннями все відкинем і будем сидіти – кожен у своєму болоті.

Leave a comment