Чистота від улюбленого маркету

Ох і заскучила я за вами. Давно не писала, та й не особливо бажання було. Та минає час. Ми звикаєм до життя в важких умовах і я вирішила спробувати трохи відновити свої давні вподобання. Трохи побісити своєю критикою)

Доки наші волонтери фотографують спини тих, хто не бажає клеїти по дошках оголошень рекламу – наш улюблений супермаркет, що поблизу автовокзалу, рясно, не шкодуючи, змушує нас дихати хімією і хвороботворним димом. Як завжди показуючи наскільки їм чхати на Європу, стандарти, людяність і взагалі на все.

Майже щодня працівниці супермаркету після обіду влаштовують “шабаш” з сміття і непотребу. А це пакети, пластик, хімія та інше.

yHB3qoVFhrQ

Як добре видно на фото- традиція це давня і вкорінена. Шановні мешканці  що проживають поблизу маркету сварились, що горить листя восени та постає питання- а може і не зовсім листя нас труїть?

В продуктах горіння містяться дуже небезпечні речовини – оксиди азоту, сірка, феноли, токсичні вуглеводи, канцерогенні діоксини, які можуть впливати на спадковість, не кажучи про сполуки свинцю, ртуті та інших важких металів. Відомі випадки отруєння шкідливими речовинами, що виділяються при спалюванні пластикового сміття. Серед них дуже сильна отрута, створена людиною – діоксин, який може накопичуватись в організмі людини, постійно отруюючи та вбиваючи організм. За даними Грінпіс, від наслідків дії діоксину щорічно вмирає 20 000 людей. “Прибирання” шляхом спалювання одноразового пластикового посуду, поліетиленових пляшок, кульків та іншої пластикової тари нічого, крім шкоди, не приносить. Температура вогнища недостатньо висока для повного згорання пластику. Щільний чорний дим від їх тління утворює канцерогенні речовини – поліароматичні вуглеводні. Гума, згоряючи у вогнищі, виділяє канцерогенну сажу і оксиди сірки, які викликають респіраторні захворювання. При горінні нейлону, паралону, багатьох синтетичних тканин і покриттів виділяються ціаніди (солі синильної кислоти). А пластикові вироби (обрізки лінолеума, кришки від пластикових пляшок, шкірозамінник, клейонка, ізоляція кабеля, іграшки, старі фломастери, та ін.) при горінні виділяють не менше 75 високотоксичних речовин, в тому числі і діоксини. -повідомляє Держ. екологічна інспекція.

-_Wx8C5v5I0

 Прошу відповідні органи якось відреагувати на цей жах, а людям не бути байдужими і також не мовчати. Ну або вихід- респіраторні маски)

Leave a comment