Декілька фото 02,04,2014

Сьогодні я вийшла погуляти в такий сонячний, холодний та чудовий день. І вирішила зробити декілька фото.

Краса весни на перехресті Зеленої і Яворницького. Пропоную комунальникам там встановити бак для сміття. Про проблему що працюючим людям нема куди викинути сміття, адже машина їздить лише близько 14:00-16:00 у вівторок, я повідомляла вже не одноразово. Ось результати

Ну і як же без чудового люку. Окрім того ще й  рівчаки з яких часто лунають “приємні аромати”

В ночі в нетверезому стані тут не погуляєш)

Далі я з братиком і синочком пішла у парк. Наш прекрасний незатишний парк, про що писав Д.Світодар у своєму блозі.

Прогулянка тривала 5хв, тому що на горизонті з”явились милі собачки. Такі милі, що всі матусі швиденько пішли з дитячого майданчику. Не вистачало автомата. Хай там Грінпіс каже що хоче але ці “закохані пси” явно вели себе не адекватно і загрожували людям. Це тільки декілька песиків які люб”язно погодились на фотосесію.

D16l5PYyxdM

EwS6M8mvC5U

Ну і завершу свій скромний пост вічним водієм з його чудовим місцем для парковки. Я вірю що справи є, заради яких важко ворота відкривати і заїздити на територію заводу, а може і  в цьому нема потреби, та школярі обходять цю автівочку по дорозі з доволі жвавим рухом. Що зробила і я.

Братик звісно рекомендував пролізти під нею, але він в мене такий жартівник.

Фото є також з різних ракурсів та викладу при необхідності. Думаю цієї достатньо щоб ви мене зрозуміли)

NjJN4z1nrWs

Чекаю ваших коментарів мої хороші читачі. Я вірю що ви в мене є.

Tags: ,

Comments (2)

  • Avatar

    kristinakh_k

    |

    ох ці собаки зі своїми “любовними втіхами”, минулого року мені мало дитину не з”їли, від тоді мабуть і у парку не були( І правда потрібно автомата, чомусь ті собаки дуже ворожо настроєні увесь час. Я вже писала у блозі Діми Світодара про цю проблему. Дуже хочеться щоб такі проблеми вирішувались, набридло чекати “покращень”)

    Reply

Leave a comment