Діти й небезпека

1337585194

Сьогодні йдучи по своїм справам у місті біля молитовного дому (більш відомого як Назаруків) я стала свідком, коли ворота на ігровий майданчик були замкнуті і 5 річний маленький хлопчик сидів засмучений на паркані.  

В принципі нічого дивного, але я вирішила поцікавитися у дитини де його батьки, оскільки він явно був самотнім на вулиці. Не буду розповідати діалогу з дитиною бо суть не в ньому. Завдяки допомозі школярів які проходили мимо, ми таки вияснили де хлопчик живе і на всякий випадок відвели його до дому. Конкретно до родичів я не збиралася нічого говорити, адже по логіці, хлопчик і справді жив не далеко від майданчику.

Я нікого не збираюся вчити, адже сама мама і знаю яким “шилом” може бути дитина. На секунду відвернувся і вже біжиш стрімголов ловити своє чадо і витягати з якоїсь шкоди.  Для того щоб дитина вскочила у халепу іноді достатньо 5 секунд.

До чого я веду? А до того, що вважаю небезпечним відпускати дитину до 7 річного віку взагалі далеко за межі двору.  А менших діток за поле свого зору. Я не проти коли дитина йде до сусіда погратися, але жінка має знати що там дитина у безпеці. Адже бувають і такі випадки коли діти випадково можуть спалити житло і не лише такі.

А на рахунок несподіваності дитячих небезпек в різних місцях, я хочу нагадати вам історію яка так гучно увірвалась у минулому році у всі новини. Коли дівчинка за декілька метрів від мами впала у люк і випадковий прохожий за долі секунди визволив її з полону смерті.

Тим паче всім я думаю відомо і про стан люків, і про активних собак, і про гойдалки які можуть відрізати пальця дитині.

Я бачу що більшість батьків відповідальні у нас в місті, але ще раз і ще раз закликаю мати гостріший зір, щоб наше майбутнє було краще чим теперішнє.

P.S.

Я чесно знаю як люди не люблять переходити за посиланнями, але прошу вас додати до закладок у своєму браузері сайт служби розшуку дітей –  http://detipoisk.com/. Можливо саме ви порадуєте сиві голови батьків, які загубили дитину чи можливо її викрали і десь експлуатують .  Не будьмо байдужі

Leave a comment