Гід по виборам. Частина 1

Я думаю ні для кого не стане новиною те що я балотуюся в депутати до обласної ради. Партія Громадський рух “Народний контроль”. Виборчий процес діло тонке. Тут важка конкуренція з грошима або бізнесом. Велику роль також відіграє імідж партії. З цього дня я починаю писати для вас частіше і хочу розповісти вам як і що відбувається. Не впевнена що хтось до мене це робив. Оскільки процес вже йде і я не писала – зараз коротко розповім що ви пропустили.

1
Пункт 1 : Реєстрація партії і вступ до неї.
Цього року балатуватись в депутати згідно закону дозволено лише від партій. Тому хто з активістів ще в них  не був – саме почали обирати близьку по душі. Якщо партії не було у місті її чекав процес реєстрації. Ті особи що помітили спад активності своєї партії почали перебігати в іншу, аби знову спробувати стати депутатом. Деякі партії робили відбір споміж бажаючих, на критерії попередньої партійності та діяльності. Інші партії просто міняли назви.

Пункт 2 :Кандидат в депутати.
Для того щоб бути кандидатом варто мати  18 років. Кандидат заповнює автобіографію, декларацію про доходи, згоду на балотування та робить фото. В принципі нічого складного. Що правда біографія повинна містити повні дані про роботу, громадську зайнятість, партійність та інше.

Пункт 3 : Виборчі перегони.
Наразі в нас в місті поки що сильної активності нема. Лишень пан Ковальчук (партія Ляшка) помічений в благородній благодійності і взагалі помічений всюди. На білбордах, в палатці і в різних закладах. Також помічений навіть з цукерками на день народження в людей вдома. Але як є фінанси – радуйте) По місту можна іноді побачити мене з палаткою і моїми помічниками. Також палатку Батьківщини та Аграрної партії. Бруд між кандидатами ллється поки лише на інформаційному полі в інтернеті. Якщо хтось вирішив що коментатор Оля це я – можу заспокоїти – в мене 1 нік Ольга Ферар з фото. Застерігаю містянам по менше читати цієї чорноти, а якщо читати то добре фільтрувати. newsvideopic_opredelilis-komanda-palicy-pojdet-na-vybory-ot-a48692_89901

Пункт 4 : Свідомий вибір.
Кожен мешканець обирає 25 жовтня депутатів та міського голову терміном на 2 роки. Важливо перевірити діяльність кожного обранця особисто. Бажано відкинути тих людей, які мають бізнесові інтереси у владі. Як показала практика вони не часто відстоюють думки звичайних громадян. Також добре було б дізнатись і про родинні зв”язки кандидатів. Бажано і звернути увагу на активність людини до виборів. Її громадську роботу і відкинути “просто нормальний сусід”.768803501

Поки ми всі знаходимося на етапі – кандидати в депутати. Не рівні лише в грошовій складовій і методами боротьби за голоси. Надалі розповім вам трохи про свою партію і про те що ми робимо разом, процес попадання з кандидатів в крісло депутата, а також буду тримати вас в курсі виборчих перегонів.

Leave a comment