Гід по виборам. Частина 2

В розпалі виборча компанія. Залишились зовсім трішки до дня тиші. Нарешті більшість кандидатів вважає соромом розвішувати своє обличчя на деревах. Хоча не без казусів.

Мабуть вперше за історію виборів- кандидати самі працюють в інформаційних палатках по всій Україні. Я стала свідком роботи  “Самопомочі”, а біля них і сама займалась агітацією за себе.кандидати в депутати

Різні партії мають і різний підхід до компанії, і різні фінансові можливості, але в цілому хочу зазначити проходимо без жахливого чорного піару. По кількості агіт. матеріалів думаю рекордсменом є пан Ковальчук. Та цей  затратний підхід помітили наші мешканці.

Для тих то розгубився в депутатах та їх кількостях ОПОРА (ті хто слідкують за виборами) підготували коротеньке  відео.

На мою думку цього річ велика кількість справді чесних і розумних людей балотується. Людей що не мають бізнесових інтересів. Головне  кандидатам тепер підтягнути знання конкретно в тому, чим займається рада в яку потраплять. А виборцям ще раз добре подивитись чим займались ці люди у місті. Їх активність та життєву позицію. І якщо має місце то і проаналізувати попередню роботу в радах. Пам”ятайте бюлетенів 4. Заздалегіть підготуйте обранця в кожному з них.

моя програма

Фото з Фейсбук https://www.facebook.com/pravednyk

Leave a comment