Гід по виборам. Останній день агітації

Останній день передвиборчої агітації. Навіть агітувати нема коли. Телефон рветься від мешканців міста. Люди просять допомогти. Хвилюються що після виборів про них забудуть. Впевнено можу сказати – з Народним контролем буду допомагати містянам. Вірю що і вибори в свою чергу змінять наше місто. Я познайомилась з багатьма справді активними людьми з різних партій, які хочуть і будуть змінювати на краще Здолбунів. Це Солідарність, Самопоміч і Свобода. Хотіла б щоб саме з цих партій склалась більшість в міській раді. Як мене, так і вас повинні цікавити саме конкретні представники партії, а не її назва.
зіпсований

Не зважаючи на те, як підтримають мене на виборах -ціль вже більше 3 років рухається все далі. Ми нагадуємо міському голові, що стратегії його повинні виконуватись. Що виділені кошти повинні працювати, а не висіти. Що якість робіт у місті повинна бути відповідною. Та найголовніше це відкритість у роботі влади.

Найжахливіше що я помітила – більшість обраних на минулих виборах депутатів ні разу не були на своїх округах. Люди не знають хто вони і де вони. Хоча були і такі що активно займались і чужими округами. Тут таки хочу похвалити Чернецького Віталія з партії “Свобода”.

Багато недоброго ллється і на Миколу Орлова. Хоча як на мене він має величезний багаж знань і вмінь втілити їх у розвиток міста. Та і активна молодь Здолбунова його заслуга. Конструктивна критика, чітка мета і впевнені вказівки для покращення роботи все ж, зауважте -важливі складові лідера партійного списку.

На рахунок кандидатів на міського голову, вважаю пані Вону дивом дивним-сміхом смішним. Пан голова Ольшевський свої справи знає і вріс корінням в крісло. Людям обіцяти вміє і буде по троху і робити. Тиск якісних депутатів йому в поміч. Пан Щавінський теж заслуговує довіри. Програма цікава хоча і не у всіх обіцянках є речі які він справді зможе виконати.

Я маю команду в області. Партія “Громадський рух “Народний контроль”. Активні, впевнені професійні люди. У місті мою роботу до в ходу в партію, люди бачили в блозі та на сторінках Здолбунів Сіті. Вірю у ваш свідомий вибір, а після вибору контроль. Для вас і з турботою про вас.

Leave a comment