Хто ти, героє?

Довелося вчора поспілкуватися з захисником країни, приємною людиною і цікавим співрозмовником  Валерієм Загородним. Він саме з бойовим товаришем повернулися на мить з дуже гарячих точок. Він чи не єдиний депутат ради який насправді не лише поїхав в зону АТО а там і залишився.
MDo7DW3hvks

Від довгих і цікавих розповідей про буденність воїнів, смерті побратимів і тяжкості в очах пана Валерія залишився осад на душі. Чорні жарти хлопців, яких вже важко певно чимось налякати, зовсім не веселили.

Прийшовши додому я вирішила поцікавитися думкою про цього пана на здолбунівських ресурсах і окрім образ і неточностей я мало що знайшла. Те як він незрозуміло комусь чи Правосек чи Унсо чи так, неясно хто в Одессі, замальовує надписи, про те як йому виділили гаражну ділянку і про те, чи то він, чи не він допомагає олімпійцям. Ну кажучи простіше – нічого доброго. Та й хай так. У нас рідко якого політика хвалять. А ба більше хвалять одного, ну чи двух. Хоча хвалити треба, бо іноді і вони це заслуговують.

 Багато чого міняється в мене в думках, коли бачиш очі які гордяться за наше місто не тільки на кріслі. Пан Валерій довго розповідав про війну бізнесів на наших землях, про війну інформативну в тому числі і між нашим телебаченням, про приховування реалій ЗМІ і братні могили.   Про це можна писати вічно але я хочу акцентувати увагу що кожен герой, а тим паче посадовець заслуговує похвали за приклад для жителів та колег.

Пане Валерій якщо вам трапиться прочитати цю статтю – викиньте думки що це ваша остання зустріч з містом. Ми молимось за вас, за ваших братів і чекаємо повернення всіх наших героїв. Забудьте про те що вас “зливають”. Українці не здаються навіть в найтяжчі хвилини і думаю саме така людина як ви і має залишатись політиком, а не той хто обліпив своєю мордахою все місто з ніг до голови плюючи на елементарні правила. Ми вас всіх, наших героїв дуже любимо. ТРИМАЙТЕСЬ.

Leave a comment