Культ краси і молодості

Постійно дивлячись телевізор я розумію, що все нам показують не дарма. Нам хочуть щось нав’язати. Новини нав’язують політику. Фільми молодість, лінь і безбідний спосіб життя. Реклама показує нам постійно наші недоліки, або те що нам не вистачає до якогось ідеалу, ідеалу краси, ідеалу крутості, ідеалу молодості. 

Такого ажіотажу, як у нас, на тему вічної молодості і краси, мабуть, немає більше ніде в світі. Придбати стильні фірмові джинси за пів-зарплати а потім місяць сидіти на дієті, щоб в них влізти. Бути немодним і немолодим просто небезпечно – тоді тебе просто викреслять зі суспільства. Не візьмуть на роботу, будуть насміхатися друзі.

Нас програмують на ідеали. Ми ж в свою чергу збагачуємо цих людей сидячи на дієтах, купуючи абонементи у фітнес клуби, оплачуємо салони краси з тисячами процедур і навіть лягаємо під ніж.

Дівчата з 12 років мріють про збільшення грудей. Вони вважають що без цього не досягнути успіху. І робится це все заради впевненості в собі,і тому що всі знаменитості такі. Страшно, страшно розуміти що це мислення дитини.

Звісно слідкувати за собою необхідно в будь- якому віці, але ми маємо розуміти різницю між власною красою і нав’язуванням. В гонитві за ідеалом ми забуваємо про природність. Жінка в 20 і 40 років має зовсім іншу красу. Кожен вік прекрасний по своєму. В 40 корчити з себе 20-и річну просто смішно, і виглядає це безглуздо.

Добре що медицина крокує вперед і безліч засобів для продовження молодості є доступними, та еліксиру молодості не знайдено, і що нам залишається це нести свій вік гідно.

Чому в нас нема фільмів про стареньких людей? Про їхнє життя, думки. А подумайте на секунду що вам  за 80. Ви старенький дідусь чи бабуся крокуєте містом, і вам самотньо, ніхто вас не помічає. Куди не глянь одна молодь, телевізор молодь, газета молодь. Все для молоді. Сходи молодь, відсутність ліфту молодь, транспорт молодь. Залишається запертись в квартирі і померти біля старих фото…

Я хочу щоб ви зрозуміли про що я пишу. А пишу я про те, що внутрішню красу нам не придбати ніякими операціями, худіннями. Цінують хорошого працівника, а не супер красивого. Чоловік має кохати дружину навіть якщо  з’явились зморшки. Друзі мають бути відданими, а не дивитись в кофтинці від якого дизайнеру ти прийшла. Кожен вік прекрасний по своєму і кожна жінка гарна своєю ексклюзивністю. Глянемо на відомі картини минулого століття. Красивими були повні жінки. То чому наші діти помирають від анорексії?

Просто посміхнутись до старенької бабусі  на вулиці і ви, і вона заряджені радістю на весь день.

Давайте не будемо ляльками у мільйонерів індустрії краси і бізнесу. Будьмо індивідуальними.

Leave a comment