“Ложка дьогтю”…в молоці

Переконуюсь постійно у тому, що половина людей, які у сні бачать чисту бруківку Європи, яскраві проспекти столиць Франції чи Англії прокинувшись все забувають. Навіть не плануючи напротязі дня хоч і дрібницями створювати таке життя.

Багато хто каже- держава повинна робити нові умови. І от бац і Здолбунів тяжким кроком, як постамент що зрушив з місця, пішов в бік закритої візою краси. Були придбані нові смітники для пластику. Це вже майже роздільне сміття. Ну хай трішки не вчасно прибирається, так і Хюндаї не зразу гарно поїхали. Ну хай не біля кожного будинку – але ж є. Та наші люди додумались як кинути ложку дьогтю в розвиток.

Продавці молока витягують пляшки з нових решіткових смітників і продають в них свою продукцію. І як би там не було, а хто і з якою хворобою пив водичку до того як туди налили молока – невідомо.

340046655

“Нам з сіл важко тягати бідони молока, а пляшки не б”ються в маршрутках, ми ж їх добре сполоскуємо”- повідомила одна продавчиня.  Та все було б добре, якби наша країна не страждала від туберкульозу.

Жителі Житомира активно підняли це питання і пройшлись по ринку з акцією і на смітниках зробили  дані наліпки :

882509995

Рекомендую і нам звернути увагу на Житомирян і псувати використані пляшки. Секундна справа а разом можна і врятувати чиєсь життя.Варто просто наступити ногою на пляшку, порізати її чи просто сильно зім”яти. Для того щоб вберегти себе від важких хвороботворних бактерій, прокип”ятити молоко не достатньо.  Рекомендуйте продавчиням продавати у нових пляшках, які продаються за 1,50грн в місцях продажу квасу.  Бережіть себе.

10365864_755253387906379_4591191072789206244_n

 

Деякі фото взято з сайту ЖЖ інфо.

Comments (2)

 • Avatar

  Андрій Вітрик

  |

  Проблема варта уваги.
  Одноразові пляшки купити не проблема. Але в боротьбі за покупця 1,5 грн це величезні гроші.

  Reply

  • Avatar

   Ольга Ферар

   |

   Розумний покупець є, був і буде. Тому продавець не програє.

   Reply

Leave a comment