Лише запитання, і все про Україну

Сьогодні мимоволі на ринку стала учасником доволі цікавої розмови про ситуацію в країні. І впевнена що це і є правда.

MMNiXNX91JU

Вмикаємо головний телеканал країни о 19,30 на новини. Що бачу – розстріляні хлопці на місці дислокації, тому що підпустили звечора нібито місцевих на фотосесію. Дуже розумний вчинок. Дивимося далі – в зайнятій території терористами летить літак начинений нашими хлопчаками. Ну явно ласий шматок для тих гадів. Чого можна було чекати? Висновок який – військові які не вміють воювати. І ніхто не підказує. І таких прикладів щодня.

А кого ховають? ви бачите? Хлопці по 20 років. Як студентів,  зовсім юних відправляють без належної амуніції, без належних навчань, в гарячі точки?

Ситуація ще з одного боку. Наші військові які були в гарячих точках, навчені і професіонали сидять вдома. Це шок. Їх просто не призивають. Молоді разом з дипломом повістки вручають, а профі зась до армії. Цікава ситуація.

А скільки зарплата в людей які заради держави,( бо заради чого ще пертися на схід і захищати область яка сама не визначилась що хоче) воює з сепаратистами? 1300 грн. Хм? а я думаю що той хто платить ворогам – платить за кожного вбитого. Що платня в них не 1300грн.  Але це я так думаю. Може вони теж за 90 доларів там стріляють.  А де ж наші миротворці які там когось мирять за кордоном, коли молодь наша гине?

Далі чисто мої думки – чому держава економить і знову ж краде кошти у людей які за неї життя кладуть. Чому нашим хлопчакам не дають героїв і учасників бойових дій, чому приписують нещасні випадки щоб не виплатити належної допомоги жінкам і дітям.Чому зброя обмежена і вони незахищені. Та і чому не введений військовий стан? Бо наша ненька економить? Бо їй фіолетово? Зате в новинах по 10 хвилин вихваляють які громадяни молодці, які свідомі возять жилети, скидаються коштами, які хороші, і мимо ходом що знову заморожені рахунки для закупки необхідних речей для військових.

Найголовніший чоловік у державі- Давайте ухвалимо мир? А йому – 9 юнаків у збитому гвинтокрилі.  Чоловік що під ним – Європушка уведіть санкції? а з Росії – а ми тут до чого?   Далеко заїдемо браття з таким розкладом.

І ще мене цікавить ось що- місцеві виїхали. Хто в Росію, хто в Київ. Їх показують в новинах. Хто жаліється що нема їм роботи, що жити погано бо тіснувато в гуртожитках, а хто всміхається в камеру. Та чому? Чому вони не захищають свою територію. Чому наша молодь зі спокійних місць, з областей де не співають на ютубі -“савєтскійсаюз…” мають захищати тих втікачів?

Країна в одному місці. І не на курортах. Люди плачуть. Ціни ростуть. Жити нема як і нема  для чого? Перспектив.. ну я не знаю.. можливо у когось є.

І оптимізму тут нема місця- коли лік загиблих за один рік вже в сотнях.

011013d-cvetХто знає відповідь хоч на одне моє питання, прошу відгукніться. Бо я не розумію

Comments (3)

 • Avatar

  Дмитро Хомицький

  |

  Запитань дійсно багато, а відповідей немає. Вони вертяться в голові, їх не хочеться озвучувати, через них важко засинати вночі, важко працювати вдень, важко щось планувати.

  Reply

 • Avatar

  Андрій Вітрик

  |

  Донбас воює за те саме, за шо і стояв майдан.
  АТО бореться з наслідками проблеми а не з її причиною.
  Я взагалі не розумію чому західна Україна не бере в руки зброю і не йде на Київ.

  Reply

Leave a comment