Міське будинкоуправління відсуджує борги

011

Славнозвісне комунальне підприємство Здолбунівської міської ради подає до суду всіх, хто заборгував кошти за утримання будинку. В деяких мешканців борг виріс принципово. Вони роками не могли добитись від Міського будинкоуправління хоч якоїсь роботи у будинку. Проте через невідповідне фіксування даних фактів – програють суди.

Шевченка 202. 9 поверх, тече дах майже по всьому периметру. В квартирах постійні вартісні ремонти.

Шевченка 202. 9 поверх, тече дах майже по всьому периметру. В квартирах постійні вартісні ремонти.

Дах цього будинку роками в такому стані. Постійні потікі в під’їздах прямо до лічильників. В мешканців затоплення. В наслідок цього пліснява, що псує не лише вигляд, а і шкодить здоров’ю жителів. Я вирішила перевірити як же ремонтували дах наші комунальники. Поліетилен з цеглою. Новий метод ремонтів. Енергозберігаючий, бо напевне зберігає енергію працівників.дах Шевченка 202

З часом завдяки сюжету Народного Контролю в одному під’їзді дах промазали і люди зауважили поліпшення. В перспективі мешканці цього будинку вже згуртувались для створення ОСББ. Впевнено твердять, що будуть сплачувати і матимуть найкращий будинок у Здолбунові. Вже мріють про пластикові вікна у під’їздах, двері на дах, а в перспективі і повне утеплення будинку. 

Що робити коли вам прийшла повістка до суду?

Якщо ви писали письмово безліч заяв на КП, а не отримували на них реакції – впевнено беріть копії і докази до суду. Квитанції того, що саме ви робили у будинку. Доводьте аргументовано з фактами і доказами. До речі в вище вказаному будинку одній жінці вдалось суд виграти. Вона витратилась на адвоката, але змогла довести що КП не виконувало належних робіт. І янеймовірно рада тому факту. Люди повинні хотіти і не боятись відстоювати себе.

Так виглядає вбиральня загального користування у будинку на Незалежності.

Так виглядає вбиральня загальна у будинку на Незалежності.

Неякісне виконання послуг котрі надають комунальники можна побачити не рідко у всіх містах нашої держави. Та є сміливці, котрі подають на суд комунальників і доводять: якість може бути кращою, а сума в квитанції незмінна. Терплячий Чернівчанин судився 10 років і виграв суд- повідомляє ВІД і ДОЧернівчанин

Я хочу зауважити: Дані думки сформовані на особистих баченнях звернень громади до даного КП. Ви можете відстоювати свої права лише у тому випадку коли вони насправді порушені. У разі надання добрих послуг кожен мешканець зобов’язаний платити згідно договору. 

На жаль є будинки що неодноразово звертались зі скаргами на КП, але наразі одноголосно заключають з ними як з управляючою компанією договори. Тоді відверто заявляю – моя волонтерська функція лазити по ваших дахах і підвалах відпадає. 

 

Tags: , ,