Морган Феніче звинувачують державу

Близько 9 ранку  пікетували будівлю Рівненської обласної податкової адміністрації  працівники Квасилівської меблевої фабрики Морган Феніче.  Вони звинувачують державу у не поверненні ПДВ  їхній фабриці, через що працівникам тривалий термін не виплачують зарплати. 20141112_092151Всього протестуючих було близько 300 чоловік разом з керівництвом фабрики. Близко 9:30 до них вийшов начальник податкової і особисто пообіцяв поїхати в Київ і вимагати вирішення у найкоротший термін цієї проблеми. У відповідь на обіцянки яким мало хто повірив, робітники повідомили, якщо питання не вирішиться вони будуть вимушені залучатись до більш радикальних методів.

– У час коли і так доживаємо до кінця місяця і гнемося за тими зарплатами, нам навіть не можуть їх видати по вині України. За що годувати дітей? Платити за комунальне? Ми ж не на сході, ми ж за рідну землю трудимось, а мусим жувати сухарі. -каже один з бастувальників.

Також хочу наголосити на затриманні державою виплат матерям та значну затримку виплат коштів з Центру Зайнятості. Знову відмивання? Чи країна вже на межі дефолту? В кого санкції? HWp3Kjaav5g

Tags: , ,

Leave a comment