Мотор”ролла у Рівному

 

 До Рівного завітав відомий гурт Мотор”ролла з презентацією пісень що ввійдуть до нового альбому. Як заявив соліст Сергій Присяжний вихід альбому планується на березень цього року.  Тоді заплановано всеукраїнський тур з яким, до речі Мотор”рола знову ж завітає до Рівного.
Попри запізнення початку концерту позитивна атмофера наповнювала Skybar Manhattan. Люди вслухались в нові хіти, які до речі впереше лунали зі сцени, і весело танцювали почувши улюблені композиції.

 Я поспілкувалась з паном Сергієм і поцікавилась чи піде частина коштів з концерту на допомогу нашим бійцям в зону АТО.
— Ні з сьогоднішнього концерту не буде. Заробіток на концертах не дуже й великий. Всі ми знаємо що відбувається з доларом, що ключова маса людей не така як була 2-3 роки тому, і тому зібрати гроші з квитків і передати в зону Ато це не серйозно, враховуючи ціну тепловізора. Тому ми робимо інформаційні приводи, потужні рекламні заяви стосовно того що ми і наші друзі організовуєм акцію і користуючись цим приводом і контактуємо з підприємцями і бізнесменами для залучення коштів. Ми так би мовити створюємо волонтерську группу. На першу нашу таку акцію у серпні місяці ми зібрали близько 50000 грн. IMG_0122

Також відмітимо що робота над новим альбомом також включатиме пісні котрі були написані з думками про ситуацію в країні і я впевнена надихатимуть українців на віру в перемогу.

Фото No Future та Ольга Ферар.

Tags: , , ,

Leave a comment