Ми ж не свині

Ніби нещодавно пройшло грандіозне прибирання і у нашому місті, та ніякої користі на жаль воно не принесло. Люди як завжди ведуть себе як свині. Невже в нас таке погане виховання? Хіба водієві обов’язково викидати сміття через вікно, а відпочивальникам залишати все після себе в траві? 

 Згадую як була у Львові, і йшла по пішій вулиці. Переді мною йшов чоловік років 60 з палицею. Дивлюсь, він з важкістю нагнувся і підняв з землі недопалка. Я була шокована. Спочатку я думала- можливо мені здалось і там була копійчина абощо, та мої сумніви враз згасли, коли він пошкандибав до смітника. Також хочу зазначити чистоту в дворах Львова. Самі мешканці не телефонують  зранку комунальникам, а по черзі йдуть і підмітають свій двір. На деревах у дворі висять невеличкі пластикові смітники.

Навожу цей приклад,щоб показати що чистота можлива в Україні. Не обов’язково дивитись на країни інші і казати- ну там цивілізація.

В нас вона також може бути, та ми самі цього не хочемо. Як казала мені мама в дитинстві, коли я не хотіла прибирати кожного дня, а хотіла з дітворою бігати на вулиці- Оля прибери раз, і не розкидай речі-тоді не потрібно буде прибирати завтра.

Тому шановні мешканці окрім того щоб не смітити, давайте ще прибирати хоча б свої ділянки біля будинків. Ті хто в квартирі- позбирайте бумажки які вітер приніс до вашого дому,та приберіть хоча б біля своїх дверей у під’їзді. Частний сектор-просто підмести клаптик дороги біля свого будинку. Це займе 10 хвилин часу, але я впевнена що тоді місто стане набагато чистішим.

Знаєте навіть свині ходять в туалет в одному куточку хліва, а сплять в іншому, чому б нам не викинути сміття в відведене для цього місце.

Leave a comment