Найкращий день молоді

Вчора наше місто святкувало день молоді. Хочу трішки розповісти про свої враження. Фото-Здолбунів,ком

Зазвичай в мене публікації наповнені критикою але не сьогодні, тому що вчорашній день був лиш позитивним.

В міський гідропарк ми з подругою побрали всю малечу наших сімей і захлинулись в дитячих посмішках і радощах від розваг. Різноманіття батутів, машинок і іншого, щиро цікавило дітвору. Не вистачало трішки безкоштовних організованих розваг для малечі але то таке. Думаю надолужимо.

На мій подив я побачила дуже мало “синіх чоловіків” і так само не багато бродячих з бокалами по всій території відпочивальників. В палатках ліниво потягували холодне пиво мешканці нашого міста і швиденько замінювались іншими. Гарно розносився берегом запах шашлику. Хочу підмітити що при вході була лиш одна чи дві палаточки з наїдками і напоями що значно покращило минулорічну ситуацію з бійками під гаражами.

Приємно відзначити що вкотре сцену було організовано не в клітці де люди товклися, а на відкритій місцевості.

В один бік глянеш наші підприємці торгують під небом, там Ігруля шарики надуває, обабіч Пластилінчик на стільці магніти стереже і всі такі зайняті, серйозні, терпляче реагують на надокучливі питання дітвори.

Програма була цікава і послухати і конкурси там якісь і хлопці на турниках дивували. Все гарно.

Найважливіше що наша дітвора ніде біля гойдалок не стикалася з відпочивальниками на травичці. Цього разу їх було видко лиш десь там, трохи далі.

Приємно було побачити відновлення театральної студії “Не плач”. Обов”язково піду до них в будинок дітей та молоді.  І вам раджу віддавати туди своїх діток. Ця студія змінила моє життя колись і формувала погляди вірні на безліч речей.

Виходячи з парку зустріли знайому дівчинку яка запрошувала всіх бажаючих в табір. Здається Аня Чернявка. Думаю там місце ще лишилось, якщо хтось захоче то запитайте в неї. Мені перспектива сподобалась, але на жаль нема можливості.

І ці такі дрібниці, ці посмішки щирі, це розмаїття патріотичних символів,вишиванок, прапорів так підняло настрій. Як каже Святослав -“Вище неба..” Ця малеча з браслетиками з бісеру, учасники велопробігу з прапорами,  міліціонери з дітьми а не з порушниками.. Хочу завжди саме таким бачити наше місто.

 

Comments (4)

 • Avatar

  Дмитро Хомицький

  |

  Дійсно все було достатньо позитивно і культурно. Були звичайно окремі випадки, але вони на ситуацію не вплинули. Мене трохи дратували торгаши які завжди займають більше половини простору і перетворюють свято на базар.

  Reply

  • Avatar

   Ольга Ферар

   |

   ну це завжди є і всюди. Хоча я люблю позаглядати що там продають

   Reply

 • Avatar

  Андрій

  |

  Хм, а я б відмітив, що купа народу сиділа на траві… зробити прості лавочки та столики що не можна? Не треба металеві, із кругляку.

  Reply

Leave a comment