Наша культура: гідропарк і алкоголь

От і наближаються спекотні дні. На носі довгоочікувані свята,культурні заходи,концерти.І надійшла до мене скарга,яка дуже важлива для нашого міста,особливо в дні культурних заходів у нашому місті. 

Під час масових гулянь у улюбленому гідропарку мене як матір жахає менталітет відпочивальників.Чому прогулюючись з дитиною на ігровому майданчику я з сином повинні слухати відпочивальників ,які лежать біля стежки, матюкаються, п’ють бухають, палять. Це всього в 10 метрах від наших діточок. Особливо вражають ті люди які розміщуються біля початку стежки яка веде до алеї випускників. Прямо на дитячому майданчику.

Також хочу звернути увагу на палатку з алкоголем. Власники скажуть – все в палатці. По суті вони праві-там є місця для сидіння і відпочинку для любителів випити,але чому тоді повсюди люди з пластиковими стаканами розливного пива?Особливо в районі сцени.

Глянемо хоча б на нашого старшого брата – Рівне.Під час концертів продаж алкоголю в магазинах району-заборонений.З метою зменшення поганих наслідків сп’яніння і щоб менше засмічувати місто розбитим склом яке валяється на дорогах. Розпиття “горючих напоїв” дуже контролюється. Всі дворики “прочесуются”.Можливо молоді деякій це не до вподоби але ж захід все таки культурним має бути.

Чому в нас це є відкрито? Чому закон про розпиття алкоголю в громадських місцях не діє?І найголовніше-чому ми виховуємо дітей в цій гидоті? Ми змовчуємо а діти дивляться. Та через декілька років будемо дивитись на дітей які тепер самі сидітимуть в гідропарку з пластиковими стаканами і будемо махати головою–”АЙАЙАЙ ЯК ПОГАНО ВПЛИВАЄ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І ІНТЕРНЕТ,А МИ ТАК НАМАГАЛИСЬ ВБЕРЕГТИ.

Мешканці давайте будемо звертати увагу один на одного. До наших з вами потреб. До виховання нашої молоді та дітей. І все таки змінимо наше місто на краще.

Leave a comment