Не змінні традиції простроченої продукції

127422798834Чесно кажучи набридло вкотре звертати увагу на магазини, які не контролюють продажу продукції і знову і знову продають псоване.  Набридло щось доказувати адміністрації чи власникам -тому що всеодно ніхто нічого не міняє.  Нам кажуть навколо – дивіться уважно дату. Та хіба старенька бабця те прочитає, чи жінка з дітьми на руках? Та і що казати ми і самі в поспіху часом не дивимось або маємо магазини яким довіряємо. А потім бігаємо в аптекупо і гадаємо – де і чим?

Менталітету підприємців нам наврят змінити. Бажання викидати у сміття свої кошти вони явно не мають.  Залишається уважність або знайомий продавець…

Ось свіжі фото купівель власне моїх

Печінка куряча ( магазин Центр ) Декілька шматочків для порівняння. Більшість виглядала як соплі чи пошарпане желе. Попадалась з зеленими відростками чи бо зна що воно або просто чорна. Явно лише котові таку давати. Та не за ту вартість… В магазині купувала мама. Просто не звернула увагу, бо довіряє магазину. Не здивуюсь якщо потім її піджарять і продаватимуть на обід готову.

210320111060

210320111061

Оселедець Матьє. (супермаркет Колібріс) Дата виготовлення 17 квітня. Термін придатності 1 місяць. Риба явно почала жовкнути. Як ви думаєте що з вами стане коли ви таку посмакуєте? Фото зроблене на телефон тому що я не шукала поганої продукції спеціально.

190320111039Писати тут будьте уважними не стану. Ви і так це знаєте але як говорить нова приказка соц мереж – “Просто залишу це тут.”

І ще раз нагадаю що матеріал такий не планувався. Просто за день я могла б отруїтись двічі. І не тільки я….

І пригадайте мій минулорічний матеріал Ціна совісті – зарплата. За рік жодних змін.

 

 

 

Comments (3)

 • Avatar

  Дмитро Хомицький

  |

  Да… Покупки у здолбунівських магазинах і супермаркетах це завжди лотерея. Ми теж купляємо печінку в “Центрі”, а рибу в “Колібрісі”. Чесно кажучи, вже звикли до таких ситуацій.

  Reply

  • Avatar

   Ольга Ферар

   |

   в тому і проблема що ми звикли,звикли жерти і труїтись. Звикли годинами п”ялитись в дати які там не завжди гарно видно, звикли не звертати на це уваги. Звикли і дітей таким годувати- бо й самі не знаєм свіже чи перебита дата, чи прострочене.. Отак. Зміни з нас мають початись– треба відвикати.

   Reply

 • Avatar

  Костя Согін

  |

  Я якраз хвилин 5-7 перед тим, як побачити це, поїв… дуже вдячний.

  було таке, що скоштував оселедця, який в той самий день втрачав свою придатність згідно маркування – доволі неприємна річ.

  Reply

Leave a comment