Нове КП районної ради чи обман і нажива на здолбунівчанах?

Доки завдяки проекту ГО ЗЕОН Здолбунівський ЦНАП в лідерах по якості – районна рада вирішила досипати жменю солі в доступність реєстраційних послуг для населення міста і створити клон держ установи.

Так серед проектів рішень що подаватимуться до розгляду на сесію районної ради 24.02.2016 є реєстрація нового КП «Здолбунівське реєстраційне бюро» Здолбунівської районної ради Рівненської області. 

Проект

Директором новоутвореного КП повинен стати начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Здолбунівського районного управління юстиції Рівненської області МІШУРА Вадим Васильович.

Цього року у низці міст скорочують кількість КП. Не вигідно фінансувати з бюджетів в яких і так постійний недостаток коштів, платити зарплату працівникам і ще контролювати їх роботу. Про це я писала для Здолбунів Сіті зовсім нещодавно. Комунальні

Та кому нині цікаво що ЦНАП відкритий і добре справляється з покладеними обов”язками. Реформи у Здолбунові нікому не важливі – адже нове КП буде розміщуватись на місці  Реєстраційної служби Здолбунівського районного управління юстиції Рівненській області що буде ліквідованаНове кп

Метою бюро є:

 • проведення державної реєстрації права власності, інших речових прав на об’єкти нерухомого майна, які розміщені на території України та перебувають у власності держави в особі органів, уповноважених управляти державним майном, територіальних громад в особі органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб, іноземних держав, міжнародних організацій, а також здійснення державної реєстрації обтяжень речових прав на нерухоме майно;
 • взяття на облік безхазяйного нерухомого майна;
 • надання інформації про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження;
 • здійснення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, а також проведення інших реєстраційних дій;
 • надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань; та інше…Все те що виконувала реєстраційна і виконує ЦНАП.

Що це дасть для населення- люди які не знають про ліквідацію, або не знають де ЦНАП зможуть там само на вулиці Пушкіна 44 отримати ті ж послуги що і раніше. Начальник той самий. Назва така ж. Та чи вартість буде тою що і раніше? 

Такі дії я називаю введенням в оману жителів і замість здійснення реформ – обман і нажива на несвідомих мешканцях.

Я найстійливо прошу не голосувати депутатів районної ради 24.02.2015 року на сесії за дане рішення. Воно суперечить системі реформ в Україні та зменшує кількість людей що мали найдешевше і доступно  отримувати дану послугу в ЦНАПІ.

ЦНАП

Буду вдячна за поширення з зазначенням авторства.

Tags: , ,

Comments (5)

 • Avatar

  Руслан Генерал

  |

  Цікаво, якщо новостворений ЦНАП так справляється зі своїми обов”язками, то чому ж і надалі “кваліфіковані спеціалісти ЦНАПу “відправляють “Здолбунівчан” реєструвати своє майно до ліквідованої Реєстраційної служби. Виникає питання де ж і в чому тут нажива та обман?.

  Reply

  • Avatar

   Ольга Ферар

   |

   в РДА по закону будуть сидіти реєстратори. а це КП створюється для наживи і переваги над конкурентами.

   Reply

 • Avatar

  Руслан Генерал

  |

  А конкуренти це ЦНАП (де працюють люди без юридичної освіти)? .Перш чим писати такі речі почитай законодавство, або краще взагалі нічого не пиши.

  Reply

  • Avatar

   Ольга Ферар

   |

   рекомендую вам почитати обговорення в группі Здолбунівщина політична з точки зору юриста і журналіста 4влади. думаю там достатньо обговорилось для того щоб зрозуміти -як нам “не вистачає” даного КП.

   Reply

 • Avatar

  Руслан Генерал

  |

  Вам можливо і вистачає, а людям необхідно надавати якісні послуги ,а надто консультації, які ЦНАП не в змозі надати.

  Reply

Leave a comment