Про тренінг “Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах”

traning-Ostrog-12Вже другиий день не можу відійти від емоцій які отримала вчора на тренінгу “Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах”.

Організатор проекту: НГО «АЦРМ «ЗЕОН», Газета «Здолбунів CITY» і портал Zdolbunivcity.net. Даний проект «Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах» виконується за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Інформація була настільки доступно викладена і донесена що я як зовсім не професійний журналіст чи блогер почерпнула для себе море знань.До того були організована екскурсія по Острозькій академії,нам дали можливість поспілкуватись з заступником міського голови Острога і виконуючим обов’язки головного редактора місцевої газети.

Не дивлячись на те що я змерзла як цуцик – дружня атмосфера,приємні люди – час пролетів непомітно.

Якщо ви по якихось причинах хотіли поїхати а побоялись реєстрації чи невийшло то я вам скажу-ви пропустили ВСЕ.

Окремо відмічу громадську організацію ЗЕОН у нашому місті. Ці сміливі, активні, позитивні люди роблять для нашого міста дуже багато. І я думаю ви мої читачі обов’язково побачите  що розвиток міста  завдяки ним впевнено крокує вперед.

Leave a comment