Припинення електропостачання об’єктів освітлення автодороги «Київ-Чоп», КП «Будінвестсервіс».

В зв’язку із значною заборгованістю, невиконанням договірних зобов’язань та згідно Закону України “Про електроенергетику”, Правил користування електричною енергією ПАТ “Рівнеобленерго” вимушене  провести припинення електропостачання об’єктів освітлення автодороги «Київ-Чоп», що належать КП «Будінвестсервіс».11149

Підприємством «Будінвестсервіс» не виконуються умови договору на користування електричною енергією в частині оплати. Загальний борг по оплаті спожитої електроенергії на сьогоднішній день складає близько 300 тис грн.

Усвідомлюючи важливість безперебійного забезпечення електроенергією об’єктів освітлення автодороги та їх вплив на безпеку руху, особливо у зимовий період, ПАТ «Рівнеобленерго» неодноразово уникало обмежень поставок електроенергії на дані об’єкти.

Однак, накопичена заборгованість значно впливає на фінансову діяльність підприємства позбавляючи можливості проводити оптові закупівлі електроенергії у ДП «Енергоринок», невиконання фінансових зобов’язань перед оптовим ринком електроенергії  неминуче потягне за собою порушення договірних умов із іншими споживачами, які вчасно і в повному обсязі  розраховуються за спожиту електроенергію.

ПАТ “Рівнеобленерго” готове до будь-яких законних заходів, аби уникнути обмеження постачання електроенергії споживачам-боржникам, якщо споживачі висловлюють бажання та реальні наміри  погасити свій борг.

 

Керівництво КП «Будінвестсервіс» було попередньо проінформовані про можливість припинення  електропостачання об’єктів освітлення автодороги «Київ-Чоп»,  але реальних кроків   щодо погашення  заборгованості не було вжито.

Згідно чинного законодавства відповідальність за всі можливі негативні наслідки, спричинені примусовим обмеженням електропостачання, покладається на КП «Будінвестсервіс».

Сьогодні планується припинення електропостачання об’єктів освітлення автодороги «Київ-Чоп» в Радивилівському районі. З наступного тижня електропостачання траси буди припинено в Рівненському та Гощанському районах.

 

Стосовно детального обмеження об’єктів траси, просимо звертатись до відповідних служб КП «Будінвестсервіс».

Прес служба Рівнеенерго.

Leave a comment