Шустер LIVE 29.01.2015

29 січня в прямому ефірі Шустер LIVE на каналі Савіка Шустер 3S.tv лідери партій, політики та громадські діячі обговорили порядок змін до Конституції України та ситуацію з парламентською більшістю.

Після того, як податкова нарахувала Студії Савіка Шустера порушень на 13 318 779,05 грн, на автора і ведучого Шустер LIVE автоматично було відкрито кримінальну справу. Савік Шустер та команда з цим рішенням фіскальної служби не згодні, тому на першому ж допиті у слідчому управлінні фінансових розслідувань Шустер наголосив на конституційному праві на захист і адвоката. Про це журналіст розповів в прямому ефірі.

Тягнибок

Олег Тягнибок, лідер партії ВО «Свобода», у розмові про зовнішню політику Росії, озвучив свою мрію:

– Моя мрія, що коли-небудь я включу на телевізорі 3S.tv, почнеться програма Савіка Шустера і пан Савік скаже таку чудову новину: «Шановне товариство, останні новини: на тій великій території, яка до того називалася Російська Федерація, створено 35-40 маленьких держав». І ми, українці, повинні пришвидшити той процес.

Соня Кошкіна, шеф-редактор інтернет-видання Lb.ua, в прямому ефірі Шустер LIVE пояснила зміну зовнішньої політики Росії:

– Російська Федерація робить все, щоб влітку цього року з них було знято санкції, хоча б частково. Адже якщо цього не трапиться і ціна на нафту не вирівняється, економіку Росії очікує не просто стагнація, а крах.

Повний випуск :

 

Leave a comment