Трішки реклами

Як же ж ми не любим цього слова. Реклама по більшій мірі заполонила наші життя. Навіть не знаю де її нема. Як побачу по телевізору часом думаю- ну хто придумав такий справді дурний ролик. А зараз пішла хвиля політичних реклам. І незмінно нам політики обіцяють. Мене власне бісить навіть якщо без звуку телевізор і текст обіцянок на екрані. Стабільність, спокій і бла бла бла. Ну хто в це вірить в такий час? а засирання вибачте на слові, бо інакше не назвеш, міста. Заклеювання всього що очі бачать номерами кандидатів. Осінь стала яскравішою від цих наліпок. Аж надто..

Випадково мені на очі в ленті фейсбук потрапила реклама кандидата у народні депутати України М. Бляшина в одномандатному виборчому окрузі № 152 (м.Рівне) на позачергових виборах народних депутатів України. Говорити багато не треба. Відзнято класно розумно і без зайвих слів. Коротше дивіться самі і оцінюйте

 

Хочеться щоб політики почали трохи міняти ставлення до реклами і менше пхати непотребу у ворота, вікна, двері, руки і ліпити на стовпи, дерева. Для мене цей ролик початок нового ставлення до виборів.

Comments (1)

  • Avatar

    Дмитро Хомицький

    |

    Я навіть не одразу зрозумів що це політична реклама. Дуже схоже на соціальну!

    Reply

Leave a comment