У Здолбунові власники кооперативу воюють за землю для сільського господарства

У Здолбунові колишнім працівникам цементного заводу дозволили побудувати невеликі господарські приміщення. Утім претенденти на ділянки, що навіть утворили свій кооператив, і досі не отримали документи на приватизацію землі.Народний Контроль

Понад те, раптово з’явився невідомий чоловік, який за 2 місяці отримав частину землі, на якій люди звели сараї не менш як 20 років тому та інші господарські об’єкти. Здолбунівчани вважають це незаконним.

Урешті-решт,  містяни вирішили створити ініціативну групу та разом із активістами «Народного контролю», представниками місцевої влади з’ясовувати, як вирішувати проблему.

 «Ми будемо напрацьовувати план дій з  вирішення цього питання. Зберемо документи та звернемося в управління земельних ресурсів області для консультації», – говорить заступник голови Здолбунівської районної ради, Олександр Бухало.

Олександр Бухало

Окрім того, «Народний контроль» разом із головою кооперативу подає судовий позов, аби скасувати державну реєстрацію та свідоцтво на право власності на нерухоме майно, що, на думку людей, було отримано незаконним шляхом.
До вашої уваги відео сюжет: