Відпочинок

wpid-69cZGuz4i0IНезважаючи на ситуацію в країні дуже велика кількість людей, які працюють цілий рік, виявляють бажання відпочити від роботи і відсторонитися хоч на якийсь час від критичної ситуації.

Сьогодні я з вами перегляну ціни на відпочинок в Україні та за кордоном.

Чудові вітчизняні санаторії пропонують ціни  від 250 до 1500 грн за добу.Санаторії Моршину,  Закарпаття , Одеси та ін  щиро запрошують на лікування та оздоровлення громадян.  Звичайно є зараз хороша можливість отримання знижок усім, тому не баріться і звертайтесь до фонду страхування що знаходиться у приміщенні готелю Зоря, або звертайтесь у поліклініку.  Ось вам наприклад список санаторіїв для оздоровлення дітей в нашій області, які частково може оплатити фонд соціального страхування. Також у поліклініці є достатньо безкоштовних путівок для ветеранів та учасників бойових дій задля відпочинку в санаторії Клеваня.

Та якщо ви не дитина і не ветеран і не отримуєте знижки від фонду, тоді “гарячі тури” більш менш оптимальний варіант.
На даний момент поширеним є відпочинок у Туреччині, Болгарії, Греції,Єгипті та ін. ціни від 3000 грн за одну особу. Замовляючи квитки не забувайте запитати про додаткові витрати. Наприклад пропонується чудовий екскурсійно- відпочивальний тур по Словаччині за ціною 1980 грн. Та варто врахувати консульський збір 40 євро.

Також умовно не дорогими є тури в мальовничу Болгарію. В межах від 3100 грн за одну особу. В вартість входить переліт, проживання, їжа, страхування, та загального користування трансфер для доїзду. І знову зверніть увагу на візу вартість якої 35 євро.(така вартість і при заїзду на територію Єгипту)bolgariya-600x450

Також звертайте увагу на вибір сезону. В дні найбільшого скупчення, ціни можуть бути навіть більш як у два рази вищими, чим за тиждень- два до такого періоду. Хоча відпочинок не в гарячий сезон не багато чим уступає курортному сезону.

Якщо ви любите подорожувати самостійно, то думаю така картинка-довідка стане вам у нагоді YBCKWOfsNv0

 

У будь-якому разі як відпочивати і де, ви вирішуєте самостійно, залежно від ваших смаків та гаманця. Відпочинок по мальовничим куточкам України буде не менш цікавим чим по світу, а озеро Світязь не є гіршим чим Чорне море.  Головне мати при собі хороший настрій і готовність звільнитися від поганих думок. (ну і звичайно кошти “на всякий випадок”).

Інформація про вартість деяких турів взята з сайту http://columb.rivne.com/

Leave a comment