З “пустого в порожнє”, чи як міська рада в КП землю передає

На засіданні земельної комісії депутати вирішують передати землю для КП “Здолбунівське” під облаштування скверу і питання озвучиться на сесії. Мотивує секретар міськ. ради це тим, що у майбутньому там буде встановлено пам’ятник. Частину землі прийдеться передати у будь-якому разі. Воно то і так, і земля по суті міської ради і КП. Окрім витрат на проект нічого можливо й не зміниться. Та ми розглянемо другу сторону процесу.сквер

Цікавлюся у відомого журналіста Юрія Дюга :
– Чи корисно передавати сквер у власність комунального підприємства мотивуючи встановленням там невеликого пам’ятнику.
Це переливання з пустого в порожнє. Бо і КП і парк і пам’ятник є власністю міської ради.
А чи зможе потім КП “Здолбунівське” надавати в оренду землю під встановлення тимчасових кіосків чи іншого, на території скверу без відома депутатів?
Звісно))

Фото Гугл

Фото Гугл

Шукаю досвід керування парком у обласному центрі і ось що отримую: Дерибан центрального парку у Рівному ч.1 . Розшматований парк-заповідник ч.2 : як Рівненська влада землі центрального парку роздавала . 
Висновок один: передача в комунальну власність, уміле крутіння-вертіння законами, крапля домовленостей і парк перетворюється в чорти що. І новообраних депутатів про оренду вже не запитуватимуть. 

Фото з сайту http://4vlada.com/

Фото з сайту http://4vlada.com/

Можливо в міської ради і “Здолбунівського” найблагіші наміри у світі, але нагадую встановлення пам`ятнику переноситься. Та і досвід підказує – не факт, що все буде так чудово і з часом в сквері не вилізе новий Скорпіончик. 
П.С. на кадастровій карті меж ділянки не окреслено і на ознайомлення перспективи не надавалось.

Tags: , , , ,

Comments (2)

 • Avatar

  Alex

  |

  А яка причина перенесення термінів встановлення пам’ятника?

  Reply

  • Avatar

   Ольга Ферар

   |

   кошти потрібні для проекту комунікацій до ділянок бійців АТО. реально там захмарні суми потрібні. і тут з перенесенням я згідна.

   Reply

Leave a comment