Збитий пес

СпівчуттяВчора близько 22 години я поверталась від друзів і побачила як посеред дороги лежить щось живе. Підійшовши ближче виявилось що це пес, якого збив автомобіль. 

Багато хто скаже- це часте явище. Збив то й збив. Та він так жалібно на мене глянув і заскавулів, що я не барячись вирішила чим зможу йому допомогти.  Для початку відсунула його з центру дороги на обочину і помітила що в нього повністю роздроблені задні лапки. Зателефонувала я до знайомого  і домовилась про такого пізнього хворого гостя.

Везти довелося на колясці. Песик зовсім не пручався, навіть коли я його туди клала. Мабуть передчував щось лихе. Оченята жалібно бігали і він тихенько скавулів.

Ми наклали йому на лапки шини і зробили укол антибіотику.

Справа не в тому багато чи мало собак. І чи варто боротися за одне життя? Багато хто казав що я жорстока, бо я готова стріляти собак, які звіряться на ігрових майданчиках. Багато хто скаже- та їх за день чавлять автомобілі тисячі. І ви будете праві. Та я вважаю, у будь-якому випадку не варто втрачати душевності. Я вважаю що раз так трапилось і пес попав під колеса (вірю бувають такі що й самі туди скачуть) то вийди з авто і відсунь з центру дороги. Щоб на ранок не прийшлось його комунальникам віддирати.

Я вважаю, що у різних випадках ми можемо навіть і не помітити як навчаємо своїх дітей. Я була вихована так, що як десь підбите пташеня чи звірятко-все волокла до хати. Батьки ніколи не викидали у вікно. Як здохне- разом хоронили. В той момент хлопці ламали котам хвости і стріляли камінням по птахам.

Можете казати що хочете але я б не заснула якби знала що не зробила всього що в моїх силах.  Раджу і іншим по відношенню до всіх, робити все можливе  аби допомогти. В цьому і буде наша єдність.

Песик на жаль до ранку здох. Крововилив внутрішній. Шкода… Його очі які довіряли і благали про допомогу не забути. Доводить що і ями по метру не дуже зменшують швидкість авто ввечері.

Фото не робила з міркувань етичності.

Comments (2)

  • Avatar

    Здолбунівсіті

    |

    Сумна історія…Олі респект за не байдужість

    Reply

Leave a comment