Здолбунівчанин переатестовує поліцейських. День 1

Фото ipress.ua

Фото ipress.ua

Депутат міської ради та активіст Юрій Білецький потрапив в комісію для переатестації поліцейских. Він вирішив поділитися з здолбунівчанами враженнями та закликає допомогти.

Поліцейські проходять тестування. Згодом на основі балів та співбесіди комісія з 6 чоловік вирішує подальшу їх долю. Стануть вони повноправними новими поліцейськими або підуть додому безробітними. Підвищення, пониження чи взагалі звільнення – всі рішення приймаються головою, секретарем і членами яких відібрало міністерство. При потребі є можливість використати навіть поліграф.

  Перший день дуже складний. В міліції є порядні люди, але їх не так багато. І хоч голова нашої комісії підполковник поліції Бабій Андрій Володимирович приймає всі зауваження що висловлюють члени комісій і, як правило перший висловлює зауваження до атестованих, в нас обмаль інформації. Міліціонери підчистили хвости та повидаляли свої профілі в соц мережах. Прошу не бійтесь надавати інформацію про поліцейських з якими стикались. Як хорошу так і погану. Згідно закону про переатестацію в наших повноваження,як підвищити так і звільнити. Рішення комісії остаточні і підлягають негайному виконанню, апеляція проходить через Хатію Деконаїдзе” – зазначає Юрій Володимирович.

Фотожаба з сайту depo.ua

Фотожаба з сайту depo.ua

 

Закликаємо – якщо маєте будь яку інформацію про “подвиги” людей з даного списку – негайно звертайтесь до Юрія через соц мережі і повідомляйте. Це буде особистим внеском в реформування і поліпшення рівню життя у нашому регіоні, зменшення ризиків прослизнути перевертням та недобросовісним особам.

Повний список що проходитимуть переатестацію завтра можна знайти тутСписок співробітників поліції котрі переатестовуватимуться у атестаційній комісії №4 в т.ч у Юрія :

 1. Рабійчук Олександр Миколайович 
 2. Кладько Анатолій Іванович
 3. Мамчур Олександр Васильович
 4. Сачук Тарас Юрійович
 5. Мунько Анатолій Миколайович
 6. Тумак Іван Васильович
 7. Шиндерук Сергій Вікторович
 8. Роїк Сергій Миколайович
 9. Кральковський Віктор Васильович
 10. Креневич Олександр Адамович
 11. Коркош Володимир Миколайович
 12. Михайловський Олександр Федорович
 13. Пянтковський Олександр Павлович
 14. Гудак Ігор Іванович
 15. Бондар Ярослав Федорович
 16. Глущик Микола Петрович
 17. Гук дмитро Григорович
 18. Волков Сергій Вікторович
 19. Музика Юрій Олегович
 20. Марченко Сергій Валерійович;

Особи які будуть “співбесідувати”  17.02 буде повідомлено завтра. Цікаві ситуації та родзинки роботи в комісії – згодом на блозі)

Tags: , , ,

Leave a comment